Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz General Elektric servisi
Beykoz General Elektric servisi

Beykoz General Elektric servisi 

1876 yılında Thomas Edison tarafından kurulan General Elektric bir dönem Amerika’nın elektrik dağıtımını tek başına yapmış dünyanın en büyük şirketleri arasında yer almaktadır. General elektric 2012 yılında dünyanın en büyük 9. Şirketi olarak seçilmiştir. General elektric, elektrik ile çalışan neredeyse tüm cihazları üretmektedir. Işıklandırma, ulaşım, medikal ekipmanlar, elektrikli fanlar, fırın, çamaşır makinesi gibi çeşitli ürün yelpazesine sahiptir.

General Elektrik Servisi Olarak Nasıl Hizmet Veriyoruz?

100 yıllı aşkın bir süredir neredeyse her alanda kaliteli ve dayanıklı üretim yapan bir markanın servisi de adına yakışır bir şekilde hizmet vermelidir. Öncelikle Beykoz General Elektric servisi olarak siz değerli kullanıcılara sunduğumuz hizmetin hızına ve kalitesine önem vermekteyiz. Çünkü elektrikle çalışan ürünler her ne kadar dayanıklı ve kaliteli üretilse de dönem dönem elektrik voltajındaki ani değişimler ya da başka sebeplerden dolayı arıza yapabilmektedir. Bu da işlerin aksamasında ve rutin hayatımızı devam ettirmemizde sıkıntı yaratmaktadır.

Bu gibi sorunlar yaşamanız durumunda biz Beykoz General Elektric servisi olarak son derece hızlı, kaliteli, güvenilir, güler yüzlü ve en önemlisi de ekonomik hizmet sunmaktayız. Sürekli kullandığımız hayatımızı kolaylaştırmak için var olan elektrikli cihazlarımızdan birinin arıza yapması ve bu yüzden kullanılamaması siz kullanıcılar için ne kadar önemli olduğunun bilincinde bir servis olarak hizmetlerimizin sizin memnuniyetinizi sağlayacak size daha fazla sorun yaşatmayacak kalite ve hızda olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Güvenilir ve işinin uzmanı servis elemanlarımızla kısa sürede kapınıza kadar ulaşıp onarım, bakım ve gerekli olursa parça değişimi hizmetlerimizi sunmaktayız.

Peki Neden Beykoz General Elektrik Özel Servisini Tercih Etmelisiniz?

  • Temennimiz tabi ki cihazlarınızda hiçbir zaman sorun yaşamamanız. Ancak sorun yaşamanız durumunda en kısa sürede, en kaliteli, garantili ve en ekonamik hizmeti almak,
  • Aldığınız hizmet sonucunda cihazlarınızı eskisinden de iyi kullanabilmek,
  • Ek olarak sağladığımız bakım hizmetlerimizle cihazlarınızın kullanım ömrünü daha da uzatabilmek,
  • Uzman arkadaşlarımızın önerdiği bir kaç basit kullanım teknikleriyle cihazlarınızı eskiye göre çok daha verimli kullanabilmek için bizi tercih etmenizi öneririz.0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım