Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Franke servisi
Beykoz Franke servisi

Beykoz Franke Servisi

Beykoz Franke servisi 0216 606 0 840 hizmetlerinde kurumsal bir anlayışa sahip olan firmamız, İstanbul’un birçok ilçesinde Franke marka beyaz eşyaların özel servis hizmetinde, lider firmalar arasında yer almaktadır. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyi gelişen teknolojiyle birleştiren uzman teknikerlerimiz, tüm sorunların üstesinden gelebilecek kapasitede ve profesyonelliktedir. Haftanın her günü 24 saat randevu kaydı yapılan firmamızda birçok arızalar gününde yapılarak mağduriyet oluşmadan çözüm üretilmektedir. Franke marka eşyalarınızın montaj, bakım onarım ve parça değişim işlerinde garantili çözümler üreten firmamız, en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

 Beykoz Franke servisi ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınınızda bulunan firmamız, arızalı eşyalarınızı adresinizden alıp, en kısa sürede sorunları tamamen çözülmüş bir şekilde teslim etmektedir. Garantili parça temini ile arızaların yeniden tekrar etmesi önlenmekte, cihazlarınızın uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Ev ve işyerlerinizde yaşamın en önemli konfor sağlayıcıları olan beyaz eşyaların arızalı olması, yaşam kalitesini düşürerek olumsuz etkilere sebep olmaktadır. Mağduriyetleri başladığı anda bitiren bir anlayışa sahip olan firmamız, oluşabilecek tüm sorunlarda üstün teknik kapasitesiyle anlık ve kalıcı çözümlere imza atmaktadır.

Franke Beyaz Eşya Servisinde Kaliteli Çözümler Üretiyoruz

Beykoz Franke servisi hizmetlerinde en çok dikkat edilmesi gereken husus, servis sağlayıcı firmaların teknik kapasitesi olmalıdır. Gelişen teknolojiye uygun olarak son model tasarımlara sahip olan Franke marka beyaz eşyalar, arıza hallerinde kaliteli çözümlere ihtiyaç duyar. Firmamız gelişen teknolojiye uygun olarak, kendini sürekli güncelleyerek tüm eşyalarınızın bakım, onarım ve parça temini hizmetlerinde kaliteli ve kalıcı çözümlere odaklanmaktadır. Yoğun insan emeğini teknolojiyle harmanlayan uzmanlarımız, Beykoz bölgesinde en çok aranan servis olmanın gururunu yaşamaktadır.

Beykoz Franke Özel servisi ihtiyaçlarınızda vakit kaybetmeden çözüme odaklanan firmamız, evlerinizdeki yaşam konforunun kesintiye uğramaması için titizlikle hizmet üretmektedir. Beyaz eşya servisi konusunda sektörde sayılı firmalar arasında bulunan kuruluşumuz, geniş servis ağıyla İstanbul’un birçok semtinde kalite ve güvenin temsilciliğini yapmaktadır. Montaj, bakım, onarım ve garantili parça temininde güvenle arayabileceğiniz firmamıza, 7gün 24 saat randevu taleplerinizi iletebilirsiniz. En kaliteli çözümlerin en uygun fiyat seçenekleriyle yer aldığı servis hizmetlerimize, bir telefonla ulaşarak sorunlarınızı kalıcı olarak çözebilirsiniz.0216 606 08 40

 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım