Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Ferre Servisi
Beykoz Ferre Servisi

Beykoz Ferre Servisi; Beyaz Eşya sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, İstanbul piyasasında sürekli değişim gösteren müşteri isteklerini ve taleplerini en üst seviyede karşılamak ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Beykoz Ferre Servis;olarak profesyonel hizmetler sağlayarak, hızlı ve yerinde montaj, bakım servis hizmetleri sağlanmaktadır.

Beykoz Ferre Servisi

Beykoz Ferre Servisi; Uzman ekibimiz tarafından profesyonelce çözümler üretmekteyiz. Bu sayede kaliteli hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Beyaz eşya servisi diyerek geçiştirmeyin! tüm sorunlarınızı gidermek için yanınızdayız. Güven konusuna gelince tecrübeli, işinin ehli bir ekiple size her türlü sorunlarınızda yardımcı oluyoruz. Siz de beyaz eşyalarınızı emin ellere emanet ederek hemen çözüme ulaştırın!

Ferre Servis Beykoz

Beykoz Ferre Servisi;olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmeti sunmak adına sürekli gelişmeyi öncelik biliyoruz. Sizlerin önerileriniz bizim için çok önemlidir. Tarafımızdan aldığınız hizmet hakkında düşünce, öneri ve görüşleri 0216 577 79 00 çağrı merkezimize bildirmenizi rica ediyoruz. Geri dönüşü yapılan tüm bildirimler uzman IKINOX servisi tarafından titizlikle incelendikten sonra gerekli işlemler başlatılıyor.

Beykoz Ferre Servis 

Beykoz Ferre Servisi; IKINOX  müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Beykoz Ferre Servisi; olarak müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·        İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

·        Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

·        Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·        Randevuya zamanında gideriz.

·       Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Ferre Servisi Beykoz 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım