Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Esty Servisi
Beykoz Esty Servisi

Beykoz Esty Servisi; tecrübesini yıllardan almış işinde, uzman profesyonel ekip ile hizmet vermekteyiz. Teknolojiyi, yenilikleri takip eden bir firmayız. Evinizin mücevherleri olan beyaz eşya, kombi gibi eşyaları kendi alanında kalifiye ekibimizle mümkün olduğu sürece, genellikle yerinde servis vermeyi ilke edinen firmamız gerekli durumlarda atölyemize götürmek suretiyle çözüme ulaştırmaktadır.

Beykoz Esty Servisi 

Beykoz Esty Servisi; olarak çalışma prensibi olarak önceliğimiz müşteri istekleri veya yüzde yüz müşteri memnuniyeti'ni benimsiyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız sizlere en kaliteli hizmeti en düşük maliyetle vermek için çalışmaktadır. Bizler zamanın kıymetini iyi biliyor. En iyi şekilde değerlendirip müşterilerimize söz verdiğimiz zaman da ürünlerini teslim ediyoruz.

Esty Servis Beykoz 

Esty yeni tasarım, kullanışlı ürün gamı şunlardır;

·Ankastre ürünler.

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinesi.

·Bulaşık makinesi.

·Ocak, fırın.

·Davlumbaz.

·Mikrodalga.

Beykoz Esty Servis 

Beykoz Esty Servisi; Esty marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.Beykoz Esty IKINOX Acil Servisi %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

Esty Servisi Beykoz

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım