Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Bosch Servisi
Beykoz Bosch Servisi

Beykoz Bosch Servisi firmaları arasında uzman personel ve geniş servis imkânlarımızla İstanbul’un birçok semtinde hizmet vermekteyiz. Bosch marka beyaz eşyalar ve elektronik cihazların bakım, tamir ve tamamen orijinal parçalarının değişiminde hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Sürekli olarak müşteri tavsiyeleri ile büyüyen servis ağımız ve uzman personelimizle en zor sorunların üstesinden rahatlıkla geliyoruz. Günün her saati randevu taleplerine açık olan servis hattımıza ulaştığınızda, en kısa süre içerisinde evlerinizden alınan beyaz eşyalarınız sorunlardan tamamen arındırılmış bir şekilde teslim edilmektedir.

Beykoz Bosch servisi hizmetlerimizde müşteri avantajlarını ve memnuniyetini önde tutan bir anlayışla hizmet veren firmamız, Bosch marka ürünler arasında yer alan her türlü ev eşyası ve elektronik cihazların servisinde en güvenilir adrestir.

  • Buzdolabı
  • No-Frost Soğutma Dolapları
  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Fırın
  • Mikrodalga Fırın
  • Ankastre Ürünleri
  • Elektrikli Ev Aletleri
  • Çöp Öğütücü

Türünden eşyalarınızın bakım, onarım ve parça değişikliği gerektiren sorunlarında acil ve kalıcı çözümlerle hizmetinizdeyiz. Memnuniyet garantisi ve uygun fiyat prensibine bağlı olarak verilen servis hizmetlerinde kalite ve güvenin adresiyiz.

Beykoz Bosch Servisinde Çözümü İmkânsız Sorun Yoktur

Beykoz Bosch servisi hizmetlerini yürütürken gelişen teknolojiyi yakından takip eden uzman personellerimiz, her geçen gün daha da ileri tekniklere sahip olarak, en zor işlerin üstesinden gelebilecek yetkinliğe sahip olmuş durumdadır. Bu sebeple servis ihtiyacı hissettiğiniz bakım, onarım ve parça değişimi gerektiren arızalarda firmamızı arayarak, çözümsüz sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Ev konforundan yoksun kalmamak ve uzun süreli mağduriyetler yaşamamak için firmamızın iletişim adreslerinden randevu talep etmeniz yeterlidir.

Beykoz Bosch servisi olarak tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin mağdur olmamasına yönelik olarak hızlı çözümler üreten firmamız, bakım hizmetleri konusunda da sektörde lider firmalar arasında yer almaktadır. Bosch markasına ait olan tüm eşyaların dünya çapında bilinen bir marka olmasına rağmen, belirli sürelerde bakımdan geçirilmesi gereklidir. Uzun süre bakım görmeyen elektronik eşyalar belli bir dönem sonra düşük performans göstermeye başlar. Firmamız onarım, parça değişimi gibi hizmetlerin yanı sıra, bakım işlerinde de en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla hizmet vermektedir. 0216 606 08 40

 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım