Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz AEG Servisi
Beykoz AEG Servisi

Beykoz AEG Servisi olarak hizmet veren firmamız, İstanbul’un birçok semtinde dünya markası olan AEG beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin montaj, bakım, onarım ve orijinal parça değişimi yapmaktadır. Servis hizmetleri konusunda uzman personelimiz ve geniş servis olanaklarıyla hizmet üreten firmamızın telefonları, haftanın 7 günü 24 saat randevu taleplerine açıktır. Kaliteli olduğu kadar önemli maddi değerlere sahip olan beyaz eşyalar, birçok sebebe bağlı olarak arızalanmakta ve evlerdeki yaşam konforunu olumsuz yönde etkilemektedir.

 Beykoz AEG servisi konusunda uzun yılların verdiği tecrübeye sahip olan firmamız, her ne sebeple olursa olsun meydana gelen arıza hallerinde kalıcı çözümlerle, müşterilerin mağduriyetini önlemektedir. Ev ve işyerlerinde hemen herkesin kullanmakta olduğu beyaz eşyalar önemli fonksiyonlara sahiptir. Örnek olarak, bir evde yaşanabilecek buzdolabı arızası, birkaç gün içinde tüm yiyecek içeceğin bozulmasın ve maddi zarar yaşanmasına sebep olmaktadır. Bu tür zararların yaşanmaması için firmamız arıza onarım ve parça değişim hizmetlerinde olağanüstü hızlı çözümler üretmektedir. Böylece müşterilerin maddi zarar görmesinin önüne geçilmektedir.

Beyaz Eşya Servisinde Uzmanlık ve Kaliteli Çözümler

Beykoz AEG servisi ihtiyaçlarında arayacağınız firmaların, mutlaka konusunda uzman olmasına önem vermelisiniz. Çünkü kaliteli çözümler, uzman kişilerle gerçekleşebilir. Firmamız gelişen teknolojiye bağlı olarak, sürekli kendini yenileyen ve sektörde sürekli büyüyen bir firmadır. Yapmış olduğumuz hizmetlerde sıfır hata prensibine bağlı olarak hizmet vermek, en önde gelen iş prensibimizdir. Müşteri memnuniyetini her şeyden üstün gören bir anlayışla hizmet üreten firmamız sürekli artan bir müşteri portföyüne sahiptir.

 Beykoz AEG servisi olarak İstanbul’un birçok ilçesine servis hizmeti götüren firmamızda dünya markası AEG ürünlerinin tamamı uzmanlık alanımıza girmektedir.

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinası
  • Bulaşık Makinası
  • Fırın
  • Klima
  • Şofben
  • Elektrikli Mutfak Aletleri
  • Kombiler

Firmamızın uzman teknikerleri tarafından montaj, bakım, onarım ve garantili orijinal parça değişimleri yaptığı ürünler arasında yer almaktadır. İnsan emeğini teknolojiyle bir araya getirerek hizmet üreten firmamız, tüm servis ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınınızdadır. Her türlü randevu talepleriniz için firma iletişim numaralarından bizi arayıp, en uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarından istifade edebilirsiniz.0216 606 08 40

Beykoz AEG Özel Servis Hizmetleri

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım