Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir Wilson Servisi
Ataşehir Wilson Servisi

Yıllarca ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Ataşehir Wilson Servisiolan IKINOX, buzdolabı veya kombi gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar. Ataşehir Wilson Servisi hizmet verdiği genel eşyalar;

Ataşehir Wilson Servisi 

·     Derin dondurucu.

·     Buzdolabı.

·     Çamaşır makinası.

·     Bulaşık makinası.

·     Fırın.

·     Set üstü ocaklar.

·     Kurutma makinaları.

·     Ankastre cihazlar.

Ataşehir Wilson Servisi Günümüz firma anlayışına paralel olarak üst düzey teknik donanım zenginliği ile çalışmalarını yürüten firmamız  aynı zamanda eğitimli uzman personel kadrosu ile hizmetlerinde devamlılık sergilemektedir.

Wilson Servis Ataşehir

Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Ataşehir Wilson Servisi, başarısını innovasyon hizmetlerinden almaktadır.

Ataşehir Wilson çevresindeki pazarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir. Uzun süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Ataşehir Wilson Servis 

Eşyalarınız zamanla deforme olabilir, bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda ihityacınız olan tek şey güvenilir bir servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de genel eşyalarınızın profesyonel şekilde onarılmasını isterseniz bizlere ulaşabilir, arıza not bırakabilirsiniz.

 Wilson Servis İstanbul iilçesi Ataşehir içinde en bilinen ve tercih edilen adreslerden olan IKINOX beyaz eşya özel servisi, tüm elektrikli ev aletleriniz konusunda sizlere anında yardımcı oluyoruz.

Wilson Servisi Ataşehir

Wilson markasının beyaz eşya, bakım, onarım ve montajını yapıyoruz. Sizler de tüm arızalarınız konusunda servisimizden istediğiniz gibi anında yardım alın! Uzman ekibimizin sunduğu kaliteli, güvenilir, uzun ömürlü hizmetler sayesinde artık beyaz eşyalarınız her zaman ilk günkü gibi olmaktadır.

IKINOX TEL NO: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım