Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir Seg Servisi
Ataşehir Seg Servisi

IKINOXailesi olarak her yıl yenilenmeye ve sizlere daha iyi bir hizmet verebilmekiçin hep bir adım önde olmaya özen gösteriyoruz.

Ataşehir Seg Servisi

Ataşehir Seg Servisi olarak hizmet verdiğimiz ana ürünler;

·         Buzdolabı.

·         Çamaşır makinası.

·         Bulaşık makinası.

·         Fırın,Ocak.

·         Kurutma makinaları.

·         Ankastre cihazlar.

Seg Servis Ataşehir

Ataşehir Seg Servisi on beş  yılı aşkın sürelik tecrübemizle beyaz eşya cihazlarınızda oluşan teknik arızalarınızı gidermenin yanı sıra bakım ve montaj hizmetlerimizide sunuyoruz.Biz işimizin ehli, genç dinamik kadromuzla haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdeyiz. Ataşehir’de hazırda bulunan servis araçlarımızla sorunlarınıza sizi evinizde hapsetmeden, cihazlarınızı size yenisinin maliyetine çıkartmadan yenisi gibi sorunsuz hale getirecek şekilde tıkır tıkır çalışır hale getiriyoruz.

Ataşehir Seg Servis

Ataşehir Seg Servisi; Bilgisi, ustalığı veya donanımıyla hiç bir eksiği olmayan servis araçlarımız, yedek parçalar açısından son derece zengin yedek parça depomuz, aradığınız andan itibaren araçlarımızı size en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefleyen çağrı merkezimiz ve servis operasyon birimimizle sorunlarınızı size sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Sizde ekonomik, hızlı ya da sorunsuz hizmet almak istiyorsanız bizimle irtibat kurarak sorunlarınızdan kurtulun. Biz ustalığımıza çok güveniyoruz. Bu güvenimizi size sunduğumuz servis fişimizle bir yıl garanti vererek taçlandırıyoruz. Şunu bilmenizi isteriz tüm cihazlarınız bizimle uzman ellerde, güvendedir.

Seg Servisi Ataşehir

Basit bir bilgiye ihtiyacınız olduğu takdirde hemen telefonla bilgilendirilirsiniz. Daha fazla bilgi verilmesini gerektiren karmaşık konular için ise tarafınıza ihtiyaçlarınızı tatmin edecek bilgileri vermek üzere uzmanlarımız sizinle temas kurar.

0216 606 08 40 Ataşehir Seg Özel Servisi Çağrı Merkezini arayarak ihtiyacınız olan yardımı alabilirsiniz.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım