Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir Pera Servisi
Ataşehir Pera Servisi

Ataşehir Pera Servisi ile mutfaklar, estetik ve fonksiyonel şekilde tasarlanan ürün detayı ile etkiliyecidir. Siyah veya almond renk seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uyum sağlamakta, ürünlerin kombinasyonu nasıl olursa olsun sonuç; paha biçilmez bir göz ziyafetine dönüşmektedir.

Ataşehir Pera Servisi

Mutfağınızı mükemmel bir yaratıcılık ortamına dönüştürün! Marka özel servisi olan Ataşehir Pera Servisi IKINOX, ankastre mutfak cihazları gibi mutfak eşyanızın bakım ve onarım durumunda size yardımcı olarak, çözüm sunar.

·Ankastre mutfak cihazları.

·Buzdolabı.

·Armatür.

·Ocak, fırın.

·Davlumbaz.

·Mikrodalga.

Pera Servis Ataşehir

Ataşehir Pera Servisibeyaz eşya servisi için başvurabileceğimiz birçok husus bulunuyor. Fırınlardan başlayalım, fırınların yitme çekme durumunda rezistansı düşer ya da arıza yapabiliyor. Peki, bunu nasıl anlarsınız? Fırın ısıtma gücünü kaybeder ve yemeklerinizi çiğ bırakır.

Pera ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yemek pişirmenin, yemenin ya da misafir ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Bakım ve onarım uygulamalarında Ataşehir Pera IKINOX özel servisi olarak hep yanındayız.

Ataşehir Pera Servis

Ataşehir Anadolu yakasındaki bütün bölgelere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı tamir, davlumbaz servisi ve ankastre ürünlerinin servis hizmetini ivedi şekilde sunmaktadır.

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbulAtaşehir ve çevresinde ikamet eden müşterilerimize, her zaman hizmet talebine en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.

Pera Servisi Ataşehir

Ataşehir Pera Servisi hizmetlerinden hemen yararlana bilirsiniz. Beyaz eşyalar şüphesiz ev ortamı içinde fazlaca kullandığımız ve varlığına en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Bu bakımdan beyaz eşyaların arızalanmaması için periyodik bakımların düzenli bir şekilde vaktinde uzman  ekip tarafından garanti ile yapılır.

7/24 teknik servis Ataşehir bölgesi IKINOX beyaz eşya özel servisi telefon: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım