Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir Mekappa Servisi
Ataşehir Mekappa Servisi

Ataşehir Mekappa Servisiİstanbul genelinde hizmet vermeye yıllardır devam etmektedir. Ataşehir de müşterilerine en hızlı  güvenilir, hizmeti vermek için haftanın 7 gün 24 saat boyunca çalışmalar yapar.

Ataşehir Mekappa Servisi

·     Buzdolabı.

·     Bulaşık makinası.

·     Çamaşır makinası.

·     Davlumbazlar.

·     Fırın.

·     Ankastre ürünler.

Ataşehir Mekappa Servisi tarafından en küçük ayrıntısına kadar incelenerek sorun gideriliyor. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştiriliyor. Mekappa Servisi olarak yeni eşyalarınızı da bağlıyor, tesisatını ayarlıyor kullanılır bir vaziyete getirerek size bırakıyor.

Mekappa Servis Ataşehir

Ev eşyalarının hayatımızdaki rolü tartışmasız çok büyüktür. Bazen eşyalarımızda bakım, onarım gereksinimi ortaya çıkabilir.

Örneğin; Buzdolapları zamanla sürekli kullanımdan dolayı aşınır ya da çeşitli arızalar çıkarmaya başlar. Genellikle iyi soğutmama, buzlanma veya çok elektrik harcama gibi problemler olduğu gibi ses yapma, koku gelmesi ve komple çalışmaması gibi büyük sorunlarda oluşabilir.

Ataşehir Mekappa Servis

Buzdolabınızı yeni alırken boyutu, özellikleri, az enerji harcaması kadar teknik servis performans ayarlarına dikkat edin. İyi bir buzdolabı kadar iyi bir servis ekibi de önemlidir. Ataşehir Mekappa Servisi  bu konuda size yardımcı olur.

Buzdolapları yüksek performans ile çalışması için düzenli bakım yaptırılması gerekir. Ataşehir Mekappa Servisi ile yaptıracağınız rutin bakımlar buzdolabınızın ömrünü uzatır. Daha az elektrik harcamasını sağlar ve sizin için tehlikeli ya da masraflı oluşacak arızayı önlemenizi sağlar.

Mekappa Servisi Ataşehir

Ataşehir IKINOX özel servis  olarak siz müşterilerimize tavsiyemiz; buzdolabı kapısını çok sık şekilde uzun süreli açık tutulması ısı kaybına neden olur. Isıyı koruyabilmek için sürekli çalışır bu da buzdolabının yorulmasına, fazla enerji harcamasına ve zamanla bozulmasına neden olur. Ayrıca buzdolabına sıcak bir şey, üstü açık sıvılar konulmamalıdır.

IKINOX TEL NO: 0216 606 08 40 bir telefon kadar yakınız.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım