Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir Hoover Servisi
Ataşehir Hoover Servisi

Ataşehir Hoover Servisi günlük hayatımıza önemli katkılar sağlayan IKINOX Beyaz Eşya Servisi, termosifon, kombi ve solo ocaklar arızası durumunda size en kaliteli hizmeti sunar. Ataşehir de bulunan özel servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

Ataşehir Hoover Servisi

·     Buzdolapları.

·     Fırınlar.

·     Derin Dondurucular.

·     Solo Ocaklar.

·     Ankastre Ürünler.

·     Termosifonlar.

·     Çamaşır Makineleri.

Hoover Servis Ataşehir

Ataşehir Hoover Servisi  beyaz eşya servisine başvurabileceğiniz birçok husus bulunuyor. Son zamanlarda teknoloji gelişiyor, bu sayede insanlar rahat, konforlu bir hayat sürdürüyor. Evinizin tüm ihtiyaçlarını neredeyse beyaz eşyalar sağlamaktadır. Beyaz eşyanızdan birinde  sorun çıksa işleriniz aksamaya başlar. Özellikle buzdolabı ya da ocakların işlevi çok büyüktür. Arıza yaptıkların da insan gücüne dayalı işler ortaya çıkar. Beyaz eşya servislerine bu aşamada ihtiyaç doğmaktadır.

Ataşehir Hoover Servis

Elektrikle çalışan bu hassas aletleri kendiniz onarmaya çalışılmamalı anında bir servis çağırmalısınız. Aksi taktirde hiç yapılmaz bir duruma getire bilirsiniz. Ataşehir Hoover Servisi olarak tüm markalar ile ilgileniyor ve hasarlarını gideriyoruz. Beyaz eşyalarınızın onarım ve bakımını evinizde gerçekleştirilmeye çalışılıyoruz. Yapılamadığı takdirde götürüp, en kısa süre içinde tadilatını yaparak çözüme ulaştırıyoruz. Profesyonellik gerektiren mesleğimizi en kaliteli şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Hoover Servisi Ataşehir

En küçük ayrıntısına kadar incelenerek sorun gideriliyor. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştiriliyor. IKINOX özel Servisi olarak yeni eşyalarınızı da bağlıyor, tesisatını ayarlıyor kullanılır bir vaziyete getirerek size bırakıyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Ataşehir Hoover Özel Servisi olan IKINOX, başarısını inovasyon hizmetlerinden almaktadır.

ATAŞEHİR IKINOX ÖZEL SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım