Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir Esty Servisi
Ataşehir Esty Servisi

Ataşehir Esty Servisi yıllar'dan beri Sizlere İstanbul - Ataşehir 'de hizmet sunmaktadır. Her daim daha iyi daha hızlı şekilde güvenli hizmetler vermekteyiz. Sizler için her zaman en tecrübeli ve işinde uzman teknisyenlerle çalılşmaktayız. Teknisyenlerimiz yeni gelişen teknoloji hakkında eğitime tabi tutulmaktadır.

Ataşehir Esty Servisi

Aynı gün içerisinde servis imkanıyla sizleri olabildiğince kısa sürede arızalardan kurtarmaktayız. Yaşayacağınız her sorunda bizi aramanız yeterlidir. Geniş kapsamlı çalışma alanlarımız olduğu için ekiplerimizi sizlere en kısa sürede yönlendirmekteyiz.

Ataşehir Esty Servisi olarak servis verdiğimiz genel eşyalar;

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Ocak, aspiratörler.

·        Kombi.

·        Kurutma makinaları.

·        Ankastre cihazlar.

Esty Servis Ataşehir

Ataşehir Esty Servisi Esty marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Ataşehir Esty Servis

Ataşehir Esty  IKINOX Özel Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.   Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yılgarantili olarak yapmaktayız.

Ataşehir Esty  IKINOX Acil Servisi %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

ATAŞEHİR IKINOX ÖZEL SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım