Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir Electrolux Servisi
Ataşehir Electrolux Servisi

Ataşehir Electrolux Servisi 0216 606 0 840 hizmetleri konusunda uzman personel ve geniş servis ağına sahip olan firmamız, uzun yıllardır İstanbul’un birçok ilçesinde kalite ve güvenin simgesi olmuştur. En kısa servis süreleri ve en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet veren firmamız, Ataşehir ilçesinde Electrolux beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım ve parça değişimi hizmetleri vermektedir. Sektördeki tecrübesini teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek perçinleyen uzman kadromuz, tüm sorunlarınızda kalıcı çözümler üreterek mağduriyetlerinizin önüne geçmektedir. Kaliteli hizmet ve güvenilir çözümler için firmamızdan 7/24 randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 Ataşehir Electrolux Servisi ihtiyaçlarınızda dikkat etmeniz gereken en önemli husus, sektörde uzman firmalar ile bağlantıya geçmek olmalıdır. Aksi takdirde her biri şık tasarımlardan oluşan dünya markası Electrolux marka eşyalarınız hatalı servis hizmetleri sebebiyle sık sık arıza yapacaktır. Servis hizmetlerinde sürekli olarak müşteri tavsiyesiyle büyümeyi hedefleyen firmamız,

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinası
  • Bulaşık Makinası
  • Fırın
  • Ankastre Ürünleri
  • Küçük ev Aletleri

Bakım, onarım ve orijinal yedek parça değişimlerinde garantili hizmetler vererek çözüm üretmektedir. Güvene dayalı hizmeti ilke edinen firmamızda, her türlü hizmet müşteri memnuniyeti şartıyla yapılmaktadır.

Beyaz Eşya Özel Servisinde Hızlı Çözüm Uygun Fiyat

Ataşehir Electrolux Servisi hizmetlerinde en çok önemsediğimiz husus, serviste uzun bekleme süreleri sıkıntısına son veren çözümler üretmektir. Ev ve işyerlerinde yaşam konforunu sağlayan beyaz eşyaların uzun servis süreci, müşterilerin önemli mağduriyetler yaşanmasına sebep olmaktadır. Tüm bakım, onarım ve parça değişim hizmetlerinde hızlı çözümlere odaklanan uzman personelimiz, en kısa sürelerde tamamlanan servis hizmetleriyle müşterisinin yaşam konforunu yeniden sağlamaktadır.

 Ataşehir Electrolux Özel Servisi olarak yaptığımız tüm hizmetlerde teknolojinin tüm imkânlarını seferber ederek hizmet üretiyoruz. Randevuların alınması sonrasında verilen adreslerden alınan eşyalar, kısa sürede sorunları kalıcı olarak çözümlenmiş şekilde teslim edilmektedir. Birçok sorunu aynı günde ve yerinde çözebilen firmamız tüm bakım, onarım ve parça değişimi hizmetlerini en uygun fiyat ve ödeme koşullarında yapmaktadır. Electrolux marka beyaz eşyalarınızın tüm sorunlarında firma iletişim hatlarımızdan bize ulaşarak sorunlarınız hakkında bilgi alabilir, garantili ve kalıcı çözümlerimizden en uygun fiyat seçenekleriyle yararlanabilirsiniz. 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım