Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ataşehir Aeg Servisi
Ataşehir Aeg Servisi

Ataşehir AEG Servisi
Ataşehir AEG Servisi

Ataşehir AEG Servisi 0216 606 0 840 teknik uzmanlık gerektiren önemli bir hizmettir. Firmamız bu düşüncelerin bilincinde olarak, konusunda uzman personellerden oluşan bir kadroya sahiptir. Arıza tespit işlemlerinde gelişmiş teknolojik cihazlarla hizmet veren firmamız, geniş servis imkânlarıyla İstanbul’da birçok ilçede uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Çalışma prensipleri arasında ilk sırada yer alan müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemesi sebebiyle, beyaz eşya bakım, onarım ve orijinal parça değişim hizmetlerinde sektörde lider firmalar arasında yer almaktadır. Güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz 7/24 randevu kaydı yaparak,  müşterilerimize en hızlı çözümleri sağlamak için hizmet üretmektedir.

Ataşehir AEG Servisi ihtiyacınız olduğunda firma temsilcilerimizin randevu kayıt sistemine uygun olarak, verilen adreslere giden uzman teknik ekibimiz, birçok sorunda aynı gün içinde çözüm üreterek yerinde servis hizmeti vermektedir. Firma merkezimizde çözülmesi gereken sorunlarda da özenli çalışmalar sonucu en kısa sürede tamir, parça değişimi hizmetleri garantili olarak yapılmakta ve en kısa süre içerisinde eşyalar adrese teslim edilmektedir. Kaliteli servis hizmetleri konusunda İstanbul’un birçok ilçesinde tanınan firmamız, en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet sunmaktadır.

Beyaz Eşyalarda Neden Bakım Yapılmalıdır?

Ataşehir AEG Özel servisi hizmetlerimizin içerisinde yer alan beyaz eşya bakımı son zamanlarda oldukça yüksek sayıda müşterimizin talep ettiği bir hizmet türüdür. Dünya çapında bilinir bir marka olan AEG marka beyaz eşyalar oldukça pahalı fiyatlarla alınan ürünlerdir. Belirli periyotlarda bakım yapılmalıdır. Bakım yapılan eşyaların kullanım ömürleri ve çalışma performansları yükselmektedir. Bakım yapılmadan uzun süre kullanılan eşyalar sık sık arızalanarak, aile bütçesinde önemli bir yük oluşturmakta ve uzun süre servislerde beklediği için yaşam konforunu kesintiye uğratmaktadır.

Diğer Yazılar

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım