Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Acarkent Amana Servis
Acarkent Amana Servis

Acarkent Amana Servisi

Amana,beyaz eşya sektöründe her geçen gün yerini daha da sağlamlaştırmak amacıyla üretimi yapılan bu eşyaların tüketici tarafından kullanımı da önem taşır. Kimi zaman kötü kullanım sebebi, kimi zamanda elektronik bir arıza verebilir. Kullanmış olduğunuz ürünleri, kullanma kılavuzlarını dikkatle okuduktan sonra gerekli uyarılara da dikkat ederek, beyaz eşyalarınızın ömürlerini bir kat daha uzayacaktır. Kullanıcı hatalarının haricindeki arızalardan bazıları; • Çamaşır makinelerinde: Çamaşırların rezistansında kireçleme. • Bulaşık makinelerinde: Kapağın kapalı olmasına rağmen kapak köşelerinde su sızdırması. • Buzdolaplarında: Koku filtrelerinin görevini tam yapamaması.

Acarkent Amana Servis

Acarkent IKINOX Amana özel servisi, bu marka kullanıcıları için özel servis hizmet sunar.

Garanti dışı kalmış ürünlere firmamız bünyesinde Kartal Amana servisi ile profesyonel çalışma anlayışımız ile hizmet vermektedir. Acarkent IKINOX Özel servisi, uzman ekibimiz Amana ürünlerinde, arıza ve bakım çalışmaları için yapılacak işlemler firmamız tarafından eksiksiz yapılmaktadır. Kartal Amana Özel Servisi olarak hizmet verdiğimiz bazı ürünler; • Buzdolabı • Bulaşık Makinesi • Çamaşır Makinesi • Kurutma Makinesi • Fırın / Ocak

Acarkent Amana Buzdolabı Servisi

Acarkent Amana Özel Servisi; Amana marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanlarımızla kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir. Acarkent IKINOX Acil Servis desteği %100 güvenilir, uzman ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir. IKINOX Acarkent özel servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız Özel Servistir.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım